www.p3-team.pl

Adidas Flow Academy

Hello,
Już w tą sobotę rusza Adidas Flow Academy w Warszawie (ul. koncertowa bodajże 4). Specjalnie na te treningi zostały przygotowane przeszkody z myślą o treningu elementów ruchowych z parkour. Praktycznie wszystko załatwiał Gandzas z Fropa a my się bezczelnie podpielismy ;)

anyways trenerów będzie na oko 10, w tym kurczak, my, teteu, gandzas, fabian i koledzy z minska :)

btw. PAWA pl sie rozpadlo, hie hie :) jelon, belka, sonny, teteu surdi i carcara zostawili pawa.pl... hahahahah, padłem :)

nie no ok, pawa.pl jeszcze istnieje, jest w niej kwiatu, halin i gumi... mnie to tylko zastanawia czy to dlatego ze sie panowie tak wsciekali jak na velu czy z innego powodu... no ale ok, nie moja brocha tak? :)

we wrzesniu przylatuje Belle, to tez juz wiecie nie?

ok lece na dworek, oblookam co ja tu mam w nowym miejscu....
go train!

Posted on 20 Jun 2007 by arvind 0 Comments

atak na e-parkour?

no, pieknie.. zostalem posadzony o ATAK na ezin eparkour....
wszyscy którzy mnie znają wiedzą że ja e-parkour nie czytam co nie znaczy że je potępiam. Jedyne dwa arty jakie przeczytałem to był art Polkina odnosnie Dasha i Neverminda ale jego akurat nie pameitam co to bylo.. bylem po prostu ciekaw co to tam nasz nvm sklecił... ba, raz nawet napisałem art do e-parkour ale nie pamiętam why w końcu go nie dałem czy coś a widze ze jest nawet na sieci :P

no więc zostałem posądzony o atak z powodu tego Chciałbym aby co poniektórzy zrozumieli że nie będę pisał newsów tylko po to żeby były, chciałbym żeby zrozumieli że nie będę na siłę pisał artów tylko po to żeby się strona rozrastała (to nie e-parkour... )

no więc już wyjaśniam, e-parkour jako zin musi wychodzic regularnie, a co za tym idzie obojętnie od tego czy zebrał się dobry czy mniej ciekawszy materiał nowy numer musi wyjść, tak już jest i tyle. p3-team.pl ezinem nie jest, p3-team jest jak open source ktory wydaje tylko wersje stable. Zdajemy sobie sprawę z tego że wielu młodych ludzi którzy tak jak i my wciąż się uczą, często bierze przykład z tego co tu przeczyta i zobaczy a więc w jakiś sposób czujemy się odpowiedzialni za umieszczane treści i staramy się nie wrzucać "żeby było" i prosimy aby tego od nas nie wymagano.

w żaden sposób nie chcę obrazić e-parkour, normalnym jest dla takich produktów jak gazeta, ezin czy komercyjne oprogramowanie że musi wyjść w określonym czasie i normalną jest sytuacja w której uzupełnia się luki w materiałach wątpliwej jakości materiałem i chyba nikt nie zaprzeczy?

Posted on 11 Apr 2007 by arvind 0 Comments

Cos tam jakos tam :)

hem, PAWA.pl nagrywa film który ma pokazać prawdziwy parkour.. :) powodzenia! z największą przyjemnością obejrzę...

Belle kiedyś mówił że nie ma czasu na pisanie na forach, nie ma czasu na korzystanie z komputera (to akurat apropo odpisywania na jego maile i podpisywaniem sie pod nimi "David Belle" przez Joss'a) a teraz zapowiedzial ze bedzie odpisywal na wlasnym forum (na jego blogu jest)... widać świat się zmienia..

może to i lepiej?

jak widzicie na stronie nic noweg osię nie pojawia, zastój cisza i wogóle pustka... ale będzie jeszcze czas na pisanie prawda? Chciałbym aby co poniektórzy zrozumieli że nie będę pisał newsów tylko po to żeby były, chciałbym żeby zrozumieli że nie będę na siłę pisał artów tylko po to żeby się strona rozrastała (to nie e-parkour... )... mam nadzieję że wiecie do czego zmierzam:)

czy cwiczymy? pewnie że ćwiczymy uprawiamy whateva you want :)

czy będzie coś nowego? oj będzie :) no raczej że będzie :) wszystko w swoim czasie :)

Posted on 10 Apr 2007 by arvind 0 Comments

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 Następna >>